+372 509 1738

Ettevõttest

Külmaservis OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõtte alustas tegevust külmlettide ja külmkappide müügi, remonti ja hooldusega.

Tegevuse käigus on lisandunud järgmised valdkonnad:

  • soojuspumpade ja konditsioneeride müük, paigaldus, remont ja hooldus;
  • sandwich-paneelidest külmkambrite ehitus, paigaldus, remont ja hooldus;
  • autode kliimaseadmete remont, täitmine ja hooldus.

Külmaservis OÜ pakub suurt soojuspumpade ja konditsioneeride valikut, alates kõige odavamatest ja lõpetades premiaalse klassiga. Seetõttu klient võib valida toodet, mis talle kõige rohkem sobib. Samuti on kliendil võimalus konsulteerida ettevõtte spetsialistidega tööde planeerimise kohta või enama info saamiseks.

Külmaservis OÜ põhieesmärk on parima tulemuse ja kvaliteedi tagamine. Ettevõtte spetsialistid on peale oma põhieriala läbinud vajaliku õppe ja täienduskursused, omavad palju kogemusi, mis aitab kliendi jaoks leida parima lahenduse.

Külmaservis OÜ tutvustab ja nõuab oma klientidelt normide ja reeglite järgimist, selleks et tehnika töötaks veatult ja pikka aega.

Antud ettevõte kuulub töötleva tööstuse ja ehituse valdkonda ning täpsem klassifikatsioon on tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus ning elamute ja mitteeluhoonete ehitus. Lisaks sellele, Külmaservis OÜ omab tegevusluba ehituse kategoorias ja fluoritud kasvuhoonegaase sisaldavate paiksete jahutus- ja kliimaseadmete ning soojuspumpade käitlemiseks.