+372 509 1738

Ettevõttest

Ettevõte on loodud 2005 aastal ning tema põhitegevuseks on soojuspumpade ja konditsioneeride müük ja paigaldus. Samuti ettevõte osutub järgmisi teenuseid: sandwich-paneelidest külmkambrite ehitus ja paigaldus; külmlettide ja külmkappide müük, remont ja hooldus; autode kliimaseadmete remont, täitmine ja hooldus.

Külmaservis OÜ pakub suure soojuspumpade ja konditsioneeride valiku, alates kõige odavamast ja lõppedes premiaalse klassiga, seepärast klient võib valida toodet, mis talle kõige rohkem sobib ja meeldib. Samuti kliendil on võimalus konsulteerida meie spetsialistidega tööde planeerimise kohta või rohkem info saamiseks.

Külmaservis OÜ põhieesmärk on parima tulemuse ja kvaliteedi saamine. Meie spetsialistid oma erialal peale läbinud õpi ja kursuseid, omavad ka palju kogemusi, mis aitab kliendi jaoks leida parima lahenduse.

Külmaservis OÜ nõuab oma klientidest normide ja reeglite järgimist, selleks et tehnika töötaks korralikult ja pikka aega.

Külmaservis OÜ on jäähoki meeskonna „Kajakas“ toetaja ning teeb koostööd selliste suurte ettevõtetega nagu Mitsubishi Electric, Daikin, Midea jne.