+372 509 1738

Külmlettide ja külmkappide müük

Tehase seadmed, mis töötavad madala temperatuuri režiimis, kasutatakse toodete ladustamise, jahutamise ja meeleavalduse eesmärgiga, sellistes kohtades ja sfäärides nagu söögikohad, söögitehased ja kaubanduse organisatsioonid.

 

Külmkappide ja sügavkülmkappide müük Eestis on «KÜLMASERVIS OÜ» põhitegevuseks. Tehnika müük ei ole ainus firma teenus. Peale seda tegeletakse ka tehnika paigutamisega, remondiga ja korrashoidmisega.

 

Tehase külmkappide ja sügavkülmkappide müük

 

Enne külmseadme tellimist, peab arvestama tema tüübiga:

  • Tööstuslikud külmutusseadmed kasutatakse liha töötlemisettevõtetes, kala töötlemisettevõtetes, piima- ja rõõmsatehastes nii toodete jahutamiseks, kui ka külmutamiseks, samuti nende väikestes kogustes lühikese aja perioodil säilitamiseks;
  • Lao külmikutes asetatakse puuviljad, munad jne, mis pärast seda saadetakse tarbimispiirkondadesse;
  • Jaotusseadmed on külmutatud/jahutatud toodete pikaajaliseks säilitamiseks;
  • Kaubanduslikud külmutuseadmed võimaldavad säilitada toiduaineid väikestes kogustes nende edasi realiseerimiseks kaubanduskeskuses.

 

On olemas seadmed, mida kasutatakse kauba transportimise ja ümberlaadimise käigus.

 

«KÜLMASERVIS» tehnika müügiteenused on Eesti ettevõtete hulgas populaarsed. Konsultandid räägivad ja aitavad igale ostjatele tehnika valikuga, sõltuvalt sellest, milleks ja kuidas hakatakse tehnika kasutama.

 

Köögi-, tootmis- ja ladustamiseruumi korraldamiseks, võib paigaldada külmikuid ja sügavkülmikuid sandwich-paneelidest. Ettevõte toodab neid igas suuruses. Samuti nende poolt pakutakse alkohoolsete ja mittealkohoolsete jookide kappe ja külmlette. Lisaks sellele, meistrid tegelevad tööstuslike ja kodumajapidamiste tüüpi külmikute remondiga, kui on vaja.